Historia firmy sięga roku 1987. Swoją działalność rozpoczęła pod nazwą „Zakład Poligraficzny”, oferując usługi w dziedzinie druku typograficznego. Na przestrzeni wielu lat, stawiając na rozwój oraz inwestycje w specjalistyczny park maszynowy zbudowaliśmy prężnie działającą drukarnię offsetową, a co za tym idzie solidną markę. Od początku istnienia firmy nieustannie podnosimy jakość świadczonych usług. Przyczynia się do tego niewątpliwie szeroka specjalistyczna wiedza, jak również wieloletnie doświadczenie prowadzenia działalności. Nasze elastyczne podejście do zamówień daje nam przewagę nad konkurencją. Zaufali nam liderzy w branży kosmetycznej i farmaceutycznej, z którymi zbudowaliśmy trwałe relacje, zarówno na rynku polskim jak i za granicą.
Posiadamy Certyfikat ISO 9001.
Studio graficzne drukarni Sofal umożliwia realizację kompleksowych usług dla Klienta w obrębie jednej firmy. Firma korzysta z najnowszych, profesjonalnych programów do tworzenia i obróbki prac graficznych. Projekty kreujemy od podstaw lub realizujemy gotowe prace dostarczane przez Klienta. Posiadamy nowocześnie wyposażony dział Pre-Pres, którego stanowiska montażu elektronicznego połączone są siecią z maszynami drukującymi, co umożliwia dokładne odzwierciedlenie kolorystyki każdej pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Służymy specjalistycznym doradztwem już na etapie przygotowania pliku. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów - setek zrealizowanych projektów. Marka Sofal daje pewność doskonale wykonanej pracy przy zachowaniu najwyższej jakości.
Świadczymy usługi w zakresie arkuszowego druku offsetowego, specjalistycznego falcowania oraz oprawy zeszytowej, nawet bardzo małych formatów. Specjalizujemy się w druku na papierach niskogramaturowych od 40 g/m2, a także na papierach samokopiujących i samoprzylepnych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie produkcji ulotek przylekowych, które stanowią główny profil naszej działalności. Maszyny falcujące, na których pracujemy, wyposażone są w bigowanie wodne oraz wyposażone w kamery kontroli zadruku co stanowi o doskonałej jakości. Realizujemy duże projekty, angażujące wiele procesów produkcyjnych w najkrótszym możliwym czasie, przy zachowaniu najwyższej jakości.
Nasze atuty to: szeroki asortyment usług, najwyższa jakość oferowanych produktów, szybka reakcja na potrzeby naszych klientów, elastyczność we współpracy z klientem, terminowość wieloletnie doświadczenie w branży, doradztwo techniczne, własny transport, certyfikaty sprzedawanych wyrobów, szeroko rozbudowany nowoczesny park maszynowy. Jesteśmy stale gotowi na nowe wyzwania. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie powierzonych nam zamówień z gwarancją bezpiecznej dostawy własnym środkiem transportu.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PRODUCENTÓW: leków, suplementów diety, wyrobów i sprzętów medycznych, kosmetyków, sprzętów AGD i RTV, elektroniki, mebli.